Regulamin sklepu

Regulamin Sklepu Internetowego „OLKO”

 1. Właścicielem Sklepu Internetowego jest firma Zakład Montażu Urządzeń Elektronicznych „OLKO” ul. Szkolna 9
  72-130 Maszewo
 2. Telefony:
  Sprzedaż: 663 702 706
  E-mail: sprzedaz@olko.com.pl
  Reklamacje: 663 704 709
  E-mail: reklamacje@olko.com.pl
  www.olko.com.pl
 3. Zamówienia w sklepie można składać poprzez:
  • sklep internetowy 24h
  • telefonicznie (od 7:00 do 14:30) w dni powszednie.
 4. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok (sklep internetowy)
 5. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14.30, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane w najbliższym dniu roboczym.
 6. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu i adresu e-mail. Po przyjęciu zamówienia Zamawiający zostanie poinformowany o jego przyjęciu telefonicznie lub / i poprzez e-mail. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 72 godzin, nie będą realizowane.
 7. Zamawiający posiadający skrzynkę e-mail będą informowani o statusie zamówienia pocztą elektroniczną.
 8. Zamówienia potwierdzonego nie można anulować.
 9. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.
 10. Firma OLKO zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości. Zamawiający zostanie natychmiast poinformowany o zaistnieniu takiej sytuacji (patrz punkt 5).
 11. Ceny wszystkich towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w PLN oraz w EURO. Ceny te podane są dwojako; bez VAT (netto) oraz obciążone podatkiem VAT (brutto). Ceny nie zawierają kosztów przesyłki, bowiem zależą one od gabarytów i wagi zamówionego towaru.
 12. Zamówiony towar zostanie dostarczony pod adres wskazany przez Zamawiającego w terminie do 14 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia.
 13. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeśli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która to wydłuża czas realizacji zamówienia. Do każdej przesyłki dołączamy potwierdzenie kupna (fakturę VAT) oraz niezbędne karty gwarancyjne. W przypadku, gdy Zamawiający jest płatnikiem podatku VAT (np. Podmioty gospodarcze) prosimy o wcześniejsze przesłanie upoważnienia do wystawienia faktury VAT bez podpisu odbiorcy (może być e-mail).
 14. Na wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie udzielamy gwarancji od 12 do 24 miesięcy.
 15. Należność za zamówiony towar Zamawiający można uregulować w następujący sposób:
  • przy odbiorze przesyłki,
  • przelewem (przedpłatą na podstawie faktury proformy).
 16. Na podstawie ustawy z dnia 30 maja 2014 r. (Dz. U. 2014 poz. 827) o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny art.34 ust.1 istnieje możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni zgodnie z art.34 w/w ustawy. Jednocześnie informujemy, że w celu dokonania zwrotu niezbędne jest skontaktowanie się z nami pod nr telefonu 663-702-706 celem ustalenia warunków zwrotu. Towar powinien być zwrócony, w miarę możliwości  w fabrycznym opakowaniu.
 17. Podczas dokonywania przedpłaty: Należność za zamówienie internetowe należy uregulować przelewem na konto OLKO nr rachunku:
  Konto PLN: 42 1090 2590 0000 0001 2330 5253
  Bank SANTANDER
  Konto EUR: 63 1090 2590 0000 0001 2330 5845
  BZ WBK o/Szczecin
  SWIFT: WBKPPLPP
  Na poleceniu przelewu (lub blankiecie pocztowym) należy podać nazwę instytucji/osoby zamawiającej oraz dopisać hasło “Zamówienie internetowe” oraz numer zamówienia. Zamówienie zostaje skierowane do realizacji w momencie pojawienia się wpłaty na koncie OLKO.
 18. W przypadku płatności przy odbiorze Zamawiający reguluje należność gotówką po dostarczeniu towaru.
 19. W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 663-702-706
 20. Firma OLKO zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą “O ochronie danych osobowych”. Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania. Administratorem Twoich danych jest Zakład Montażu Urządzeń Elektronicznych z siedzibą w Maszewie przy ul. Szkolnej 9, wpisanej do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, pod numerem NIP: 851-020-04-69, REGON: 008360258. W sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: sprzedaz@olko.com.pl Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych” oraz osobiście pod adresem ul. Szkolna 9, 72-130 Maszewo. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:
  • wykonania umowy kupna-sprzedaży bądź usługi – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, aż do czasu zakończenia umowy,
  • marketingu bezpośredniego – do czasu zakończenia umowy lub złożenia sprzeciwu,
  • finansowo-księgowych – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania przepisów prawa podatkowego,
  • obrony przed roszczeniami i dochodzenia roszczeń – do czasu wygaśnięcia okresu roszczeń zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego,
  • prowadzenia procesów reklamacyjnych.

  Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody możesz skontaktować się z punktem obsługi klienta w naszej siedzibie bądź biurze przy ul. Szkolna 9 w Maszewie lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: sprzedaz@olko.com.pl. Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Podanie przez Ciebie danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało niemożliwością pełnego wykonania zobowiązań, przyjętych przez Zakład Montażu Urządzeń Elektronicznych „OLKO” w ramach zawieranych z Tobą umów.

 21. Dokonywanie zakupów poprzez nasz sklep internetowy gwarantuje całkowite bezpieczeństwo transakcji.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW